Logo
رستاویرا
Tab
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
Item Main Pic
تازه . پر بازدید
واپسین دگرگونی: دوشنبه، 11 ارديبهشت، 1396
وی‌آی‌تی هیدروژن
VIT Hydrogen
افزودن به فهرست دلخواه
آشنایی با سامانه
سامانۀ «وی‌آی‌تی» (VIT) کوتاه‌شدۀ گزارۀ انگلیسی «Vira Information Technology» بوده و به معنای فناوری هوشمند دانسته‌هاست. در این میان «ویرا» واژه‌ای پارسی و به معنای هوشمندی‌ست که دل تپندۀ سیستم با این رویکرد اندیشه و پایه‌ریزی شده است. نخستین ویرایش این سامانه «هیدروژن» نام‌گذاری شده است، چرا که آن را این گونه دیده و ساخته‌ایم؛ ساده‌ترین عنصر موجود در هستی و دارای بیش‌ترین سهم در ساختارهای گوناگون جهان. لازم به ذکر است که کاربردها، کارکردها و ویژگی‌های وی‌آی‌تی هیدروژن در روندی پی‌گیر، با توجه ویژه به تجربۀ کاربری مدیران و بازدیدکنندگان، پیش رفته و به طور دایم به روز خواهد شد. تلاش ما بر این است که این نخستین سامانه‌ای باشد که با استاندارهای جهانی همگام و در چالش با جهش‌های هر روز دنیای فناوری و اطلاعات پاسخ‌گوی نیاز کاربران باشد.
ویژگی‌های سامانه
داده‌ها، عناوین و دسته‌بندی  امکان پدیدآوردن، نمایش، ویرایش، بایگانی و زدودن داده‌ها و عناوین به صورت نامحدود.  امکان پدیدآوردن، نمایش، ویرایش، بایگانی و زدودن داده‌های مربوط به اشخاص، شرکت‌ها، محصولات، خدمات، اخبار و ... به صورت نامحدود.  امکان تعریف عناوین در ساختارهای گوناگون و ویژگی‌های مختلف به صورت نامحدود.  امکان فعال و غیر فعال کردن عناوین.  امکان پیوست فایل‌های مرتبط مانند فایل پی‌دی‌اف و عکس.  امکان برقراری پیوند با عناوین مرتبط به صورت چند به چند.  امکان پدیدآوردن، نمایش، ویرایش، بایگانی و زدودن دسته بندی‌ها در ساختارهای گوناگون به صورت نامحدود.  امکان قراردادن هر عنوان در طبقات و دسته بندی‌های گوناگون.  امکان نوشتن شرح و توضیحات به صورت نامحدود. کالا و فروش آنلاین  امکان تعریف موجودی، قیمت، وزن، تخفیف و ... برای کالاها.  امکان فروش آنلاین کالاها با محاسبۀ هزینه‌های ارسال و تخفیف و صدور فاکتور.  امکان اتصال به درگاه پرداخت بانک سامان.  امکان پرداخت آنلاین با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب.  امکان دیدن و تغییر کالاها در پیش‌فاکتور به صورت پویا.  امکان فرستادن فاکتور به پست الکترونیک کاربر پس از طی مراحل خرید.  امکان نگهداری اطلاعات خریدهای گذشته برای کاربران.  امکان نگهداری و دسته‌بندی اطلاعات خریدهای گذشته برای مدیران. برگه‌ها و پرونده‌ها  امکان پدیدآوردن، نمایش، ویرایش، بایگانی و زدودن پرونده‌ها و برگه‌ها به صورت نامحدود. نظرات و رتبه بندی.  امکان نوشتن نقد و نظر توسط اعضای نام‌نوشته و مدیران و رد یا تأیید توسط مدیر بخش.  رتبه بندی بر اساس آرای کاربران. کاربران  امکان سامان‌دهی، تغییر سطح دسترسی و فعال و غیر فعال کردن کاربران سیستم. رابط کاربری و نمای سیستم  امکان دگرگونی نمای سایت با به‌کارگیری قالب‌های در دسترس.  سازگاری رابط کاربری با صفحه‌های نمایش گوناگون در کامپیوترهای رومیزی و همراه.
به روز رسانی‌های سامانه
به روز رسانی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ویرایش ۰.۹.۴ (CF) ۱- دگرگونی‌های کلی (لیست کامل دگرگونی‌های انجام شده به زودی نوشته می‌شود.) به روز رسانی ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ ویرایش ۰.۲.۴ (CF) ۱- درست کردن بخش شناسۀ کاربر ۲- درست کردن برخی از گیرها در وضعیت شناسۀ کاربر ۳- درست کردن برخی از گیرها در نوشتن آرا ۴- بهینه سازی زبان پارسی به روز رسانی ۱۳۹۴/۰۹/۰۸ ویرایش ۰.۲.۳ (CE) ۱- درست کردن بخش نمایش آرا ۲- درست کردن برخی از گیرها ۳- بهینه سازی زبان پارسی به روز رسانی ۱۳۹۴/۰۸/۰۷ ویرایش ۰.۲.۲ (CD) ۱- دگرگونی و بهینه سازی بخش نام‌نویسی و پیوستن به سامانه ۲- درست کردن برخی از گیرها ۳- بهینه سازی زبان پارسی ۴- بهبود رنگ‌های پوسته‌ها به روز رسانی ۱۳۹۴/۰۷/۱۲ ویرایش ۰.۲.۱ (CC) ۱- افزودن توانایی داشتن سربرگ و مدیریت سربرگ‌ها ۲- درست کردن برخی از گیرها ۳- بهینه سازی زبان پارسی به روز رسانی ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ ویرایش ۰.۱.۱ (CA) ۱- دگرگونی اساسی در بخش ویژگی‌ها و افزودن کارکردهای نو ۲- نوسازی دانسته‌های سامانه‌ها با ساختار تازه ۳- درست کردن برخی از گیرها ۴- افزودن رنگ بندی‌های تازه ۵- دگرگونی تنظیمات رابط کاربری ۶- بهینه سازی فرهنگ واژه‌ها به روز رسانی ۱۳۹۳/۰۶/۲۴ ویرایش ۰.۱.۱ ۱- افزودن بخش سازماندهی به ساماندهی سامانه ۲- افزودن بخش برگه‌ها در سامانه ۳- درست کردن برخی از گیرها ۴- بهبود کاربری سامانه
آرا کاربران: 0
بازدید: 1068
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 60
رای: 0
Pages