Logo
وبسایت‌ها مدیران خبرها
جستجو
پیوستن
. . . . .
خانه . وبسایت‌ها
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
کلک آزادگان
تازه‌ها . پر بازدید
واپسین دگرگونی: چهارشنبه، 26 مهر، 1396
کلک آزادگان
سه‌شنبه،  05 ارديبهشت،  1396
سه‌شنبه، 05 ارديبهشت، 1396 .
 تاریخ راه اندازی سامانه
پیشینه

انتشارات «کلک آزادگان» از سال ۱۳۸۰ با مدیریت مجید حمیدا آغاز به کار کرده و تا کنون موفق به چاپ و انتشار بیش از هفتاد و پنج عنوان کتاب شده که سی عنوان آن به تجدید چاپ رسیده است. این مؤسسه با دورنمای گسترش آگاهی و فرهنگ کتاب‌خوانی و پیشروی در این راستا، هیچ تنگنا و مانعی را مگر توجه به ارزشمندی کتاب‌ها هنگام گزینش آن‌ها پیش روی خود قرار نداده و به این ترتیب در کشاکش کار و فعالیت، هدف ارایۀ کتاب‌های باارزش به مشتاقان، زمینه‌ساز شعار ساده و رسای «کتاب‌های خوب را به یکدیگر معرفی کنیم» شده است. هر چند که استفادهٔ نادرست و نابجا از این شعار توسط رسانه‌های گوناگون بدون اشاره به مبدع آن، ما را بر آن داشت تا در برنامه‌های تبلیغاتی خود بیش‌تر گزارهٔ «نام و نشان کلک آزادگان، نمادی از آگاهای و آزادی» - که عملاً امکان تصرف آن وجود ندارد - را به کار ببریم. با این نگرش، عناوین گوناگونی در زمینه‌های مختلف شعر نو و کلاسیک، رمان و داستان، آداب و رسوم، مدیریت و برنامه‌ریزی، بهداشت تن و روان، مثبت‌اندیشی و فراروان‌شناسی دستاورد تلاش چندین‌سالۀ این انتشارات را شكل می‌دهد. گفتنی‌ست که در عرصۀ عمل و بر مبنای سنجش آماری، حاصل این مجموعه در زمینۀ مثبت‌اندیشی و فراروان‌شناسی رشد و بالندگی چشم‌گیرتری داشته و با رویکرد دلگرم‌کنندۀ خوانندگان مورد تأیید روزافزون قرار گرفته است.

انتشارات «کلک آزادگان» همپای چاپ کتاب، در زمینۀ عرضۀ سررسیدنامه و تقویم نیز نوآوری‌های درخور توجهی داشته و با گردآوری گزیده‌هایی از آثار شاعران نامی، عبارات معنوی و مثبت‌اندیشی، سخنان نغز، اصول مدیریت انسانی، معرفی دیدنی‌های ایران‌زمین و مضامین پربار دیگر، سالنامه‌های نوروزی را در قالبی زیبا و دلنشین به گلچینی ناب از کتاب تبدیل کرده است که در سراسر سال همراهی فرهیخته برای دوستداران خواهد بود.

راه‌اندازی سایت کلک آزادگان در سال ۱۳۸۶ با هدف فراگیری در همۀ اقشار جامعه، تشویق آن‌ها به مطالعه با برگزاری مسابقۀ فرهنگی، ایجاد بخش فرهنگستان به عنوان عرصه‌ای پویا در تبادل نظر تمامی دوستداران فرهنگ و ابتکارات دیگر در این زمینه، جدیدترین گام این مؤسسه در مسیر تحقق نماد خود با شعار گسترش آگاهی و آزادی‌ست.

نشانی

تهران - رو به روی در دانشگاه تهران، خیابان فخر رازی، پلاک ۲۴

آرا کاربران: 0
بازدید: 922
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 6
رای: 0
نشانی: تهران - خیابان پاسداران، سروستان یکم، پلاک ۸۰، واحد ۳
تلفن: 02122898447
موبایل: 09128630180
ایمیل: info@rastavira.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
برخاسته از ( وی‌آی‌تی هیدروژن ۰.۹.۵ )
پارسی