Logo
وبسایت‌ها مدیران خبرها
جستجو
پیوستن
. . . . .
خانه . مدیران
تعداد رای کافی برای امتیازبندی دریافت نشده
علی   سرپرست پور
بی نشان
واپسین دگرگونی: چهارشنبه، 26 مهر، 1396
علی سرپرست پور
زندگی‌نامه

من از نوجوانی وارد بازار کار شدم. ابتدا به تولید پوشاک مردانه مشغول بودم و حدود چهار سال کارگاه تولیدی خود را داشتم. در طول این دوران، همیشه به تکنولوژی روز و شیوه‌های استفادۀ بهینه از دستگاه‌های مختلف پردازش اطلاعات از جمله کامپیوترهای شخصی علاقمند بودم. از این رو، در کنار شغل اصلی خود به مطالعه و یادگیری سیستم‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای کاربری‌های عمومی پرداختم. هر چند این مطالعات و کسب تخصص در ابتدا برای استفادۀ شخصی بود، اما با گذشت زمان و با توجه به این که در زمینۀ کامپیوتر به فردی آگاه در میان دوستان شهره شده بودم، در کنار کار پوشاک، به رفع مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خانواده، فامیل، دوستان و آشنایان پرداخته و تجربه‌ای گران‌بها در این دوران اندوختم.

همان گونه که اطلاع دارید، بازار فروش انواع کامپیوترهای شخصی، تبلت‌ها و تلفن‌های هوشمند در ایران طی چند سال اخیر با رشدی روزافزون رو به رو بوده است. هر چند که این ابزارها قرار است که زندگی روزمرۀ ما را تسهیل کرده و کیفیت زندگی را بهبود بخشند، اما به دلیل اطلاعات ناکافی یا بی‌اطلاعی فروشنده، عدم معرفی ابزار مناسب به خریدار و آموزش ندادن شیوۀ درست کاربرد این دستگاه‌ها، مشکلات مختلفی برای کاربران نهایی به وجود آمده و هزینه‌ای اضافه به آن‌ها تحمیل شده است.

از این رو، من که در این سال‌ها همواره این گونه مشکلات را برای دوستان، اطرافیان و کاربران گوناگون این دستگاه‌ها حل کرده‌ام و با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینۀ نرم‌افزار و سخت‌افزار کامپیوترهای رومیزی و دستگاه‌های هوشمند دارم، بر آن شدم تا به صورت تمام‌وقت به شغل دلخواه خود، یعنی اطلاع‌رسانی، مشاوره و خرید کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن‌های‌ هوشمند و همچنین نصب و آموزش سیستم عامل و نرم‌افزارهای عمومی آن بپردازم. امیدوارم ضمن یاری رساندن به کاربران، بتوانم با فراهم آوردن زمینۀ مناسبی برای استفادۀ بهتر، مطمئن‌تر و امن‌تر از این دستگاه‌های ارتباطی، گامی در راه رفاه هر چه بیش‌تر کاربران و مشتریان بردارم.

آرا کاربران: 0
بازدید: 889
رای: 0
آرا صاحب‌نظران: 0
بازدید: 2
رای: 0
نشانی: تهران - خیابان پاسداران، سروستان یکم، پلاک ۸۰، واحد ۳
تلفن: 02122898447
موبایل: 09128630180
ایمیل: info@rastavira.com
شبکه‌های اجتماعی

Culture
ایران
برخاسته از ( وی‌آی‌تی هیدروژن ۰.۹.۵ )
پارسی